Nabídka lahvových vín

Vinařství Vajbar

Vinařství Vajbar

Vinařství Vajbar sídlí ve vinařské obci Rakvice, která je součástí velkopavlovické vinařské podoblasti. Vinařský provoz však najdete v nedaleké obci Zaječí. Mezi firemní vinotékou v Rakvicích a výrobou s vlastní vinotékou a degustačním sklepem vede krásná cyklostezka mezi vinohrady.

více zde

Vinařství Tetur

Vinařství Tetur

Naše vinice se nachází v katastru Velkých Bílovic v celkovém rozsahu 13 hektarů. Pro výrobu vín nám však hrozny z našich vinic nestačí, proto převážnou část hroznů nakupujeme od stálých dodavatelů z Velkých Bílovic, v menší míře i ze sousedních Velkých Pavlovic. Zpracováváme 12 bílých a 11 červených odrůd révy vinné v mnoha kvalitativních skupinách. Potrpíme si na odrůdy aromatické, jako je Irsai Oliver nebo Muškát moravský.

více zde

Rodinné vinařství Jedlička Bořetice

Rodinné vinařství Jedlička Bořetice

Rodinné vinařství založené v roce 2004 hospodaří na 45 ha vinohradů v tratích Terasy, Čtvrtě a Kraví hora. Jedná se o prvotřídní polohy vinic s hlinito-písčitou půdou bohatou na hořčík. Mimochodem vinohrady v těchto místech jsou zmiňovány již v roce 1355, od těch dob jsou tu prakticky nepřetržitě. Sídlem vinařství je v Bořeticích historický areál prvorepublikového vinařského družstva VINOPA, který byl vybudován v roce 1932 a v roce 2005 byl kompletně zrekonstruován při zachování původní podoby hlavní budovy. Uzavřený soubor výrobních, skladovacích a prezentačních prostor patří k nejmodernějším u nás a ve své kategorii snese mezinárodní srovnání.

více zde

Vinařství Cibulka

Vinařství Cibulka

Příběh rodinného vinařství Vino Cibulka začíná po roce 2005 a jako každý začátek byl pozvolný. Postupné skupování vinohradů v obci Lednice, kde rodina Petra Cibulky podniká od roku 1996, byl dobrý počinek na založení dlouhé tradice. Petr Cibulka začínal v roce 2006 s odrůdou Hibernal. Dnes obhospodařujeme celkem 12 ha vinohradů, kde pěstuje odrůdy- Hibernal, Ryzlink rýnský, Pálava, Sylvánské zelené a modré, Solaris, Chardonnay, Cabernet Sauvignon.

více zde

Vinařství Skoupil

Vinařství Skoupil

Vinařství obhospodařuje 35 hektarů vlastních vinohradů velmi pečlivě s důrazem na ekologicky citlivé techniky a redukovanou sklizeň hroznů. Díky tak náročné péči se naše vinice odměňují skvostnou surovinou pro výrobu vín.

více zde

Šalša

Šalša

Vinařstvi Václav Šalša navazuje na dlouholeté rodinné vinařské tradice, jejíž první dochované zmínky sahají do roku 1796.

více zde

Vino Hruška

Vino Hruška

Jedině kvalita, kladné vnímání a emoce, které naše produkty a značka u zákazníků vzbuzují, nám zajistí výhodu nad konku­rencí a přinesou úspěch. 

více zde

Škrobak

Škrobak

Vinařství rodiny Škrobákových kombinuje ve svém novém, moderním vinařství tradiční i moderní postupy. Má širší odrůdovou skladbu a nabízí převážně přívlastková vína. Specializuje se také na vína slámová a ledová, podílí se i na výrobě sektu tří čejkovických vinařství 3-SEKT.
 

více zde

Rodinné vinařství Košut

Rodinné vinařství Košut

více zde

Vinotéka U Sudu

tel: +420 731 103 119

email: info@vinotekausudu.cz

Provozovna Opava-Kylešovice:
Na Pomezí 408/52, Opava-Kylešovice

Prodejní doba:
Po – Pá 11:00 – 19:00

 So 11:00 – 19:00
Ne 11:00 -- 17:00

Provozovna Opava-Kateřinky:
Ratibořská 36, Opava-Kateřinky

Prodejní doba:
Po - Pá 10:00 – 17:00

So - ZAVŘENO

Provozovna Opava-město:
Hrnčířská 13, Opava-město

Prodejní doba:
Po – Čt 10:00 - 17:00

Pá 10:00 – 18:00

So - ZAVŘENO

Top